Zaktualizuj przeglądarkę

Niestety, z powodów bezpieczeństwa zablokowaliśmy możliwość korzystania ze strony przy pomocy przeglądarki Internet Explorer. Skorzystaj proszę z przeglądarek takich jak Microsoft Edge, Google Chrome lub Safari.

Aktualizacja przeglądarki
TEN PASEK UKRYJEMY (brak rabatowania)

Pakiet Podstawowy

Zautomatyzuj ewidencję materiałów lakierniczych i normaliów

Włącz sprzęg z mieszalnikami lakierów Twoich dostawców. Kontroluj stany magazynowe. Analizuj dane sprzedażowe obliczane dla Ciebie automatycznie. Ustalaj marżę na poziomie zlecenia. 


Jak to działa

Nowe możliwości w pracy z DMS AutoStacja

Towary specjalne

Umożliwiają Ci sprzedaż normaliów i materiałów lakierniczych jako pozycji typu towar, bez kosztu własnego, tj. bez wydania z magazynu.

Parametry szkody

Pola, w których opisujesz konieczne do określenia, cechy szkody - numer i rodzaj szkody, typ polisy (AC, OC), nazwa Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

PaintLink

Sprzęg z mieszalnikami lakierów. Przekazuje on informacje do DMS AutoStacja o dokładnej, zważonej ilości składników lakierniczych, wykorzystanych podczas naprawy. Następnie są one scalane do jednej pozycji sprzedażowej. W systemie DMS AutoStacja widzisz stan pobrań materiałów lakierniczych.

Kompletacje

Moduł, który pozwala Ci na łączenie wielu pozycji typu normalia lub materiały lakiernicze, do jednej. W praktyce oznacza to, że np. wiele mieszanek lakierniczych pochodzących z mieszalnika lub wiele normaliów pobranych z magazynu, zostaje scalonych do jednej pozycji sprzedażowej, zgodnej z kosztorysem AudaNet.

Klasyfikacje blacharsko-lakiernicze

Automatyczna klasyfikacja każdej pozycji na zleceniu według kryteriów blacharsko-lakierniczych. Klasyfikacji używasz dla towarów i usług, w tym materiałów lakierniczych, normaliów, części zamiennych, prac blacharskich, prac lakierniczych, wynajmu, kosztów dodatkowych i nieblacharskich.

Raport BI Sprzedaż-Marża

Dane z kilku źródeł są przeliczane automatycznie, a Ty analizujesz je wszystkie w jednym miejscu. Określasz marżę i sprawdzasz rentowność. Masz dostęp do informacji o sprzedaży np. w ujęciu miesięcznym, w podziale na marki, rodzaj szkody, czy Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Korzyści dla Dealera

Automatyzacja, kontrola i komfort pracy

Zyskujesz wsparcie rozliczania lakierów i non-paintów

Korzystasz ze wsparcia w rozliczaniu pozycji typu normalia

Usprawniasz i automatyzujesz ewidencję dokumentów

Eliminujesz błędy wynikające z ręcznej ewidencji

Wiesz dokładnie ile wynosi marża na konkretnym zleceniu

Monitorujesz informacje o kosztach zleceń

Kontrolujesz stany magazynowe lakierów, non-paintów i normaliów

Automatyzujesz raportowanie sprzedaży i analizę danych

Integracje systemowe

Sprzęg z mieszalnikami lakierów Twoich dostawców

AkzoNobel
Axalta
BASF
PPG

Zastanawiasz się, czy nasze rozwiązania sprawdzą się w Twoim warsztacie blacharsko-lakierniczym?

 Umów się na bezpłatną prezentację online